Можливості проекту

1 Завантаження фото з комп'ютера або провідника

Використовуйте браузер для множинного завантаження фотографій з комп'ютера. Цей спосіб зручний тим, що ви маєте можливість зробити замовлення, не виходячи з дому. Параметри друку Ваших фотографій можна також змінити після завантаження у форму друку.Завантажуйте відразу всі фотографії, необхідні для друку.

2 Ви отримуєте повний контроль над друком своїх фотографій

Ви можете відстежити готовність Ваших фотографій в особистому кабінеті. Після оформлення замовлення - Ви отримаєте лист та  СМС з номером, опціями доставки, оплати замовлення. Про готовність замовлення ми також  повідомимо Вам в електронному листі та СМС.

3 Гнучкі налаштування фотографій та параметрів друку

При завантаженні фото в друк online користувач визначає друк з білою рамкою і без, тип обрізки, паперу, формат і кількість копій, а також, при необхідності, потрібно чи ні прибрати «ефект червоних очей» на фото.  Вибирайте формат і тип паперу для всіх знімків одночасно або індивідуально для кожного фото. А наші оператори під час друку можуть зробити корекцію кольорів знімків і прибрати червоні очі, і все це входить у вартість відбитка. 

4 Зручна доставка та оплата замовлень

Оплачуйте свої замовлення будь-яким зручним способом: готівкою або пластиковою карткою. Ми доставляємо надруковані фотографії кур'єром по Києву або перевізником Нова Пошта по Україні. Також ви можете забрати замовлення в пункті видачі..

 
Почати друк
від 3,80 грн.
за фотографію